İpragaz MARINEGAS
anasayfa Broşür Bize Ulaşın

1985-1995 yılları arasında su sporları aktivitelerini profosyonel olarak yapan Nuri Enis ERALP ve ekibi tarafından 1996 yılı başında kurulan ENMA , kuruluş amacı olan su sporları aktivitelerinin yanı sıra bugün 24 farklı modelde (4-11 mt arası) fiber tekne imalatını, kendi alanlarında dünyanın en iyileri konumunda bulunan SELVA, LARSON, SOLAS, SILVERTON, MARINEDIESEL gibi pek çok markanın Türkiye distribütörlüklerini yapmakta, Boat Rite tekne römork imalatını, deniz motorları ve tekneler için servis, kışlama, depolama hizmetlerini vermektedir.

ENMA markası ile üretilen teknelerimiz, Maldivler'den Jamaika'ya, Adriyatik sahillerinden Norveç'e, Rusya'dan Mısır'a, Ürdün'den Romanya'ya, Fransa'dan Almanya'ya ve İsrail'den Yunanistan'a kadar tüm dünya denizlerinde yüzmekte ve bize haklı bir gurur yaşatmaktadır. Tüm teknelerimizin üzerinde bulunan Türkiye menşeini tüm dünyada dalgalandırmak işimizdeki en büyük kazancımız ve övünç kaynağımızdır.

İPRAGAZ firmasının geliştirmekte olduğu MARINEGAS projesine yaklaşık 5 yıldan bu yana ilgi duyan eleştiri, tecrübe, tavsiye noktalarında katkı sağlamaya çalışan ENMA, ortak geliştirilen "LPG'li SU SPORLARI TEKNESİ" projesi kapsamında ENMA 550 LPG / BARRACUDA modelini geliştirmiş tüm Marmaris sınırlarındaki su sporları istasyonları tarafından Banana, Çoklu ringo, Su kayağı, Fly fish v.b. aktivitelerde 115 HP SELVA motor ile kullanılmış ve ulaşılan başarı neticesiyle pek çok LPG dönüşümü talebiyle karşılaşılmıştır.

Halihazırda ENMA 550 LPG/BARRACUDA Tekne 115 Hp SELVA dört zamanlı motor ve İpragaz dönüşümlü profesyonellerin tercihi Prins otogaz sistemi standart olarak sipariş verilebilmektedir.

ENMA ayrıca ENMA PARASAILING LPG modeli ile Parasailing teknesi taleplerinde de LPG seçeneğini güvenle sunmaktadır.

ENMA - 1 ENMA - 2
ENMA - 3 ENMA - 4
ENMA - 5  
İpragaz İletişim
Marinegas Engine
MARINEGAS ile tasarruf edin!